محصولات
Easy Reminder
با توجه به اهمیت بسیار بالای اموری مانند : فروش ،بازاریابی و اطلاع رسانی در فعالیتها و مشاغل مختلف ،این شرکت تلاش در ایجاد بستری جهت رفع نیازها و مشکلات اینچنینی نمود. EasyRemind یکی از محصولات این شرکت می باشد که دارای قابلیت های ارسال خودکار: sms-fax-email و تماس تلفنی می باشد. شما قادر به Kind of Send-create profile-category-search-edit-schedule می باشید.

Easy DSL

با توجه به نیاز شرکت های ارائه دهنده سرویس ADSL به یک سیستم جامع جهت مدیریت مشتریان ،مدیریت پورتهای سخت افزاری ،منابع مالی ،حسابداری و....... ،نرم افزار easyDSL را به مرحله تولید رساندیم .این نرم افزار دارای قابلیت های فراوان از قبیل : تعریف مشخصات مراکز مخابراتی ،تعریف DSLAM ها ،پورتها و وضعیت آنها ،تعریف مشتریان و تخصیص انواع سرویس های ADSL ،مشاهده گزارشات صورت حساب ،فاکتورها ،پرداختها ،دریافت هزینه های سرویس به صورت Online ،ثبت فیش بانکی ،مشاهده درخواستهای کاربران و غیره می باشد.


easy CMS

سازمانها ،شرکت ها و ادارات با توجه به پیشرفت روز افزون در زمینه مدیریت و اطلاع رسانی ، علاقه مند به استفاده از سیستمهای مدیریت محتوی CMS می باشند . اغلب نرم افزارهای مدیریتی محتوی CMS موجود در بازار به علت عمومی بودن دارای پیچیدگی های فراوانی می باشند .شرکت N.I.S.P اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت سایتها به صورت ساده و به زبان فارسی نمود. با easyCMS قادر به مدیریت بسیار ساده در بخشهای مختلفی از قبیل:
مدیریت لینکها ،مدیریت صفحات ،مدیریت اخبار ،مدیریت منوها ،مدیریت متنهای ثابت ،مدیریت مقالات ،رأی گیری ،نظر سنجی ،ارسال پیام ،اطلاع رسانی و غیره می باشید.